Hazır Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Hazır Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Çevrimiçi alışveriş yaparken, mobil uygulamaları kullanırken, e-posta gönderirken veya web ‘de gezinirken reklamlarla karşılaşırsınız. Google, Gmail, Arama ve YouTube gibi hizmetlerinde reklam yayınlar. Google dışı, 2 milyondan fazla web sitesi ve uygulama, Google'ın reklam ağından reklamlar sunar. Reklamları çevrimiçi etkinliğinize göre uyarlayabilen birçok reklam ağı arasındadır.

Google reklamları, ürünleri tanıtmanın yanı sıra gelir elde etmek için de kullanılır. Google reklamı , ürün ve hizmetlerinizi pazarlamak için kullanabileceğiniz en iyi reklam biçimlerinden biridir çünkü Google arama motorunda onları arayan kullanıcılara karşısına çıkar. Google tarafından sunulan reklamlar, dijital alanda mal ve hizmetlere pazar yeri oluşturmanın en pratik ve etkili yollarından biridir.

Google aramaları, satın alınacak şeyler, ziyaret edilecek yerler ve yapılacak işlemler arayan kişiler tarafından yapılır. Google aracılığıyla sunulan reklamlar, reklam veren sitenin mal ve hizmetlerini ilgili aramalarda veya konumlarda göstermesine yardımcı olur. Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilen bu hizmet sayesinde web sitenize ziyaretçi çekebilir, potansiyel müşterilerle etkileşime geçebilir ve satış konusunda artış gösterebilirsiniz.

Google Reklamları Neden Var?

Web sitelerinde ve uygulamalarda reklam görüntüleyen 100'den fazla çevrimiçi reklam ağından biri Google'dır. Google, Dijital Advertising Alliance ve Network Advertising Initiative gibi çevrimiçi reklamcılık için standartlar oluşturan ve denetleyen sektör içindedir. 

Google tarafından reklam ve tanıtımlar için aracı olarak kullanılır. Reklamın amacı her ürünü tanıtmak ve bilgi sağlamaktadır. Google'ın sunduğu reklamlar, ziyaret edilen web siteleri ya da indirilen mobil uygulamalar, kişiselleştirilebileceğimiz birçok alandan sadece birkaçıdır. Google reklamı kişiselleştirme devre dışı bırakılmışsa, kişiselleştirilmemiş veriler devreye girer.

Google Reklam Özelleştirme

Ziyaret edilen web sitelerinin türüne veya yüklenen mobil uygulamalar gibi birçok faktöre göre görüntülenen reklamları özelleştirmek mümkündür. Ziyaret ettiğiniz web sitelerini, cihazınızdaki uygulamaları, tarayıcınızdaki ayarları ve Google hesaplarınızı özelleştirebilirsiniz.

Ek olarak, reklamlarını yayınlamak için Google'ı kullanan işletmelerin birçok reklamı, kullanılan web siteleri ve uygulamalara göre uyarlanabilir. Ayrıca, Google reklamı ya da reklam hizmetleriyle geçmişteki etkileşimlerinizi ve diğer cihazlardaki etkinliklerinizi ve uygulama kullanımınızı kişiselleştirebilirsiniz. Kişiselleştirilmemiş (özelleştirilmemiş) verilerin kullanımı, kişiselleştirilmiş reklamlar devre dışı bırakıldığında kullanılabilir.

 

İnternet Sitesi Fiyatları

İnternet Sitesi Fiyatları İnternet siteleri, özellikle e- ticaret ile ilgilenenler için, işlerini geliştirmede ve satışlarını arttırma anla...

devamını oku

Front End Nedir?

Teknolojinin zaman içerisindeki hızlı gelişimiyle yeni terimler hayatımıza girmeye başladı. Aslında bu bilmediğimiz kavramlar hayatımıza yen...

devamını oku

Web Sitesinin Renk Arşivi

Web tasarımında kullanılan renklere her ne kadar dikkat etmeyip önem vermesek te, gün içinde ziyaret ettiğimiz web siteleri ve web sitelerin...

devamını oku