Web Tasarım

Web Tasarım Toprakmedya.com’ dan herkese selamlar;

Web tasarım hizmetimizin herkes tarafından kolay anlaşılabilir ve kolay ulaşabilir olması için sizlere bugün burada bahsedeceğiz.

Toprakmedya.com olarak sizlere en iyi hizmeti ve en kaliteli hizmeti sunmak en temel prensiplerimiz arasındadır. Bu hizmeti sunarken sizlere gerek çalışma arkadaşlarımız olsun gerekse çalışma ortamımız olsun her koşulda ve her şekilde en iyi sonuca ulaşmak temel noktamızdır. Web tasarım hizmeti sunduğumuz mutlu ve güler yüzlü müşterilerimiz her zaman referanslarımız arasında önemli bir yer almaktadır. Bugün web tasarımı yaparken dikkat ettiklerimiz, kullandığımız metotlar, kullandığımız materyaller, çalışma şeklimiz, müşterilerimizin bizden istediklerini ne kadar önemsediğimiz bu konulardan bahsedeceğiz.

Web tasarımı ve web sitesini yayınlamadan önce ilerlememiz gereken aşamalar şu şekildedir;

1-Projenin belirlenmesi

2-Kurumsal ve Kişisel kimlik çalışması

3-Grafik tasarım çalışması, kodlama

4-İçerik yönetim sistemi entegrasyonu

5-Web sitesinin test süreci

6-Entegrasyonlar

7- Ve finalimiz web sitesinin yayınlanması.

Evet bu başlıkları gördükten sonra biz neler yapıyoruz bu konularda nasıl çalışma izliyoruz size biraz onlardan bahsedelim.

Toprakmedya.com’ da Web Tasarım ve Web Sitesi

Toprakmedya.com olarak tarafımıza ulaşan müşterilerimize öncelikle telefon ile iletişime geçerek daha sonrasında da ofisimizde misafir ederek projelerinin tanımlanması ve projelerinin hayata geçirilmesi üzerine biraz konuşuyoruz. Daha sonra ise kurumsal olarak mı faaliyet gösterecek veya kişisel bir web sitesi veya web tasarımı istiyor bu konuları değerlendiriyoruz. Faaliyet gösterecekleri alanı belirledikten sonra kodlama ekibi, grafik tasarım ve web tasarım ekibimize gerekli bilgileri aktarıyoruz. İstenilen içerikler konusunda ve entegrasyon sistemleri hakkında gerekli görüşmeleri sağladıktan sonra istenilen projenin bir sonraki aşamasına geçiyoruz. Web sitesi test süreci!

Test sürecinde müşterilerimiz sitelerini incelerken eksik noktaları var mı veya daha farklı ne yapabiliriz konusunda fikir sunarken arka planda biz ise toprakmedya.com olarak yazılımsal, tasarımsal düzeltmeleri müşterilerimizin isteğine göre şekillendiriyoruz.

Daha sonra tasarım ve içeriklerle ilgili onay alındıktan sonra entegrasyonları bağlama aşamasına geçiyoruz. Gerekli yazılım ve entegrasyon sistemlerini siteye gömerek entegre hale getiriyoruz.

Ve işte final “web siteniz” hazır.

Web sitenizi yayına açık hale getiriyoruz ve web tasarımında arka planda uyguladığımız her şeyi hayata geçiriyoruz. Sizde hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız bir telefon kadar uzağınzdayız.

Toprakmedya.com’ dan saygılar ve sevgilerle.