Hakkımızda

Herkese Selamlar ;

Toprakmedya.com 2022 yılında kurumsallaşma aşamasına girmiş bir web yazılım, domain, hosting, tasarım ve e-ticaret çözümleri şirketidir. 8 yıllık tecrübe ve birikim ile siz değerli müşterilerimize web deneyimli hizmetleri en doğru, en güvenilir ve en hızlı şekilde sunmayı amaçlar. Şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan yazılım birimi, tasarım birimi ve satış ve pazarlama ekipleri alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu deneyimli ve uzman kişiler sayesinde istenilen hizmeti siz değerli müşterilerimize termin süresinde teslim etmekte ve karşılıklı iletişim sayesinde istenilen sonuca ulaşmakta uzmandır. Müşterilerimiz ile sürekli iletişim ve etkileşim içerisinde projelerimizi sürdürmek bizi daha dinamik daha enerjik ve daha etkili sonuçlara ulaşmada etkin kılmaktadır. Toprakmedya.comailesi olarak verilen hizmetlerin kalite seviyesini yukarıda tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak misyonlarımız arasındadır. Günümüzün gelişen ve sürekli kendini yenileyen dinamiklerine ayak uydurmak ve bu yeniliklerden sürekli haberdar olmak işimizin gerekleri ve nitelikleri arasındadır. Vizyonumuz yine aynı şekilde gelişen teknolojinin gerekleriniyerine getirerek etkin ve sonuç odaklı çözümleri sürekli entegre şekilde uygulamak ve net sonuçlar elde etmektir.

Toprakmedya.com fikirlerinizi önemser, düşüncelerinizi tarafımız ile karşılıklı istişare ederek istenilen sonuca en doğru şekilde ulaşmada uzmanlaşır. Hayal gücü geniş, ufku açık ve sürekli kendini güncelleyen toprakmedya.com yeniliklere açıktır. Fikirleri önemser tıpkı bir yapay zeka gibi öğrenir ve belleğinde tutar. Günümüz çağının getirmiş olduğu gereksinimler doğrultusunda sunulan hizmetlerini geliştirerek çağa ayak uydurmada gerekli adımları her daim atmaktadır.

Toprakmedya.com tarafından yapılan yazılımlar, tasarımlar ve sunulan diğer hizmetler sayesinde ağı genişler ve siz değerli müşterilerimize referanssağlar.

Sizde hayalinizdeki projeyi hayata geçirmek isterseniz bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Başarılı projeler ve kendi hizmet alanında uzman yazılımlar, harika tasarımlar, Google SEO hizmetleri, Google Analiytics hizmetleri, Google Adsense hizmetleri,logo tasarım, web site tasarımı, web site analizleri, müşteri sadakat programları, perakende ve toptancı yazılımları, kuyumcu yazılımları, sağlık sektörü yazılımları, kişisel web site tasarımları, yazılım entegrasyonları, servis sağlayıcı hizmetleri gibi birçok hizmete tek tuşla ulaşmak isterseniz her zaman bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Hayallerinizi hayata geçirmek için yarını beklemeyin. Çünkü hayat ertelemeyi sevmez. Bugün bizi arayın ve hayallerinizi gerçekleştirmek için size elimizden gelenin en iyisini yapalım.

Toprakmedya.com ‘ da bulunan iletişim formumuz veya site içerisinde ki telefon numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bugünün dünyasına ayak uydurmak ve proje ortağınız olmak için sabırsızlanıyoruz.

toprakmedya.com ailesi olarak hepinize sevgi ve saygılarımızla.